Študentská pôžička od VÚB

Študentská pôžička od VÚB

Študentská pôžička od VÚB je bankový produkt, ktorý je určený študentom stredných, ale hlave vysokých škôl. Úver je bezúčelový avšak zvyčajne je použitý na náklady spojené so štúdiom. Medzi tieto výdavky patria platby za internát, za podnájom, stravu či nákup počítača alebo iných vecí potrebných pre štúdium.

Študentská pôžička od VÚB je poskytovaná v rozsahu od 660 Eur do 3300 Eur, pričom doba splácania sa pohybuje od 12 do 96 mesiacov. VÚB banka ponúka študentom veľmi výhodný úrok,  a to 7, 9 %.

Študentská pôžička od VÚB je flexipôžička, ktorá je hlavným úverovým produktom VUB. Medzi najväčšie výhody tohto typu pôžičky patrí fakt, že študent predkladá iba minimum dokladov, získa výhodný úrok a mesačné splátky počas celej doby splácania sa nemenia. Flexipôžičku pre študentov možno získať už počas prvého roka štúdia. Flexipôžičkou možno financovať denné aj diaľkové štúdium.

Niektoré vysoké školy na Slovensku majú s VÚB bankou uzatvorené zmluvy, ktoré umožňujú ich študentom získať ešte výhodnejšie podmienky úveru. Medzi tieto školy patria napríklad: Vysoká škola manažmentu, Stredoeurópska vysoká škola a Bratislavská vysoká škola práva.

VÚB banka umožňuje študentom odloženie splácania istiny až po skončení štúdia. Keďže sa jedná o flexipôžičku, je možné podmienky meniť aj počas splácania pôžičky.

Čo vás môže zaujímať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.