Študentská pôžička od SLSP

Študentská pôžička od SLSP

Študentská pôžička od SLSP je bankový produkt určený pre študentov vysokých škôl od Slovenskej sporiteľne. V tejto banke ho nájdete pod názvom –  Spotrebný úver na čokoľvek pre vysokoškolákov. Vďaka tomuto úverovému produktu si môžu študenti zakúpiť jazykový kurz v zahraničí, uhradiť výdavky za ubytovanie, kúpiť nový notebook alebo kúpiť čokoľvek iné, pretože študentský úver z dielne Slovenskej sporiteľne je bezúčelový a nie je potrebné dokladovať, na čo boli požičané finančné prostriedky použité.

Študentská pôžička od SLSP je určená študentom denného vysokoškolské štúdia. Žiadať o pôžičku môžu už študenti prvého ročníka. O pôžičku môžu žiadať aj interní doktorandi denného štúdia. Žiadateľ musí mať trvalý pobyt na území SR a musí byť vo vekovej hranici 18 – 26 rokov. Nutnosťou je aj osoba s pravidelným príjmom, ktorá sa bude na splácaní úveru spolupodieľať.

Výška poskytovaného úveru je od 1 700 € do 8 500 €. Doba splatnosti je od 1 do 10 rokov. Ako to pri študentských úveroch býva zvykom, aj pri študentskej pôžičke od Slovenskej sporiteľne je možné odložiť splácanie istiny úveru až po skončení štúdia. Konkrétne v SLSP môže študent začať splácať istinu až v deviatom mesiaci roku skončenia svojho štúdia.

Čo vás môže zaujímať:

Skúsenosti a názory:
2 názory na “Študentská pôžička od SLSP

  1. Spätné upozornenie: Študentská pôžička od SLSP | Študentské pôžičky

  2. Spätné upozornenie: Pôžičky pre každého

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.