Pôžička dostupná na pošte

Pôžička dostupná na pošte

Dnes je pôžička dostupná na pošte. Takýto pohodlný spôsob získania pôžičky umožňuje Poštová banka, ktorá má svoje pobočky na všetkých slovenských poštách. Keďže pošta je prítomná takmer v každej slovenskej dedine, dostupnosť takejto pôžičky je veľká. Obyvatelia vzdialenejších dedín nemusia zbytočne cestovať do miest, aby požiadali o pôžičku. Všetko môžu pohodlne vybaviť na miestnej pobočke Slovenskej pošty.

Pôžička dostupná na pošte je určená hlavne pre zamestnaných ľudí. Žiadateľ by mal byť v pracovnom pomere minimálne 3 mesiace. Poštová banka pri žiadosti o pôžičku vyžaduje potvrdene o zamestnaní. Pôžička na pošte je určená aj dôchodcom. Pri nich je vyžadovaný doklad o výške prideleného dôchodku. Okrem týchto dokladov je nutné predložiť aj doklad totožnosti, napríklad občiansky preukaz.

Výhodou tejto pôžičky od Poštovej banky je fakt, že je bezúčelová. Banka ju poskytuje v rozsahu od 400 Eur do 3500 Eur. Doba splatnosti sa pohybuje od 20 do 70 mesiacov. Poštová banka je schopná poskytnúť aj hotovostnú pôžičku, a to do výšky 2000 Eur.

Podrobnejšie informácie je možné zistiť na jednotlivých pobočkách Slovenskej pošty. Tam je možné získať informácie priamo od pracovníkov Poštovej banky. Komplexnejšie informácie je možné nájsť na webovej stránke Poštovej banky – pabk.sk.

Čo vás môže zaujímať:

Skúsenosti a názory:
Názor na “Pôžička dostupná na pošte

  1. Spätné upozornenie: Pôžička od Poštovej banky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.